Корисні поради на кожен день

//

Договір про умови та правила користування сайтом advice.telegazeta.com.ua

Керуючий веб-сайтами публікує Договір, який визначає порядок використання сайту advice.telegazeta.com.ua (далі – Сайт), у тому числі:

- умови використання матеріалів, розміщених на Сайті;

- умови розміщення матеріалів (включно, але не обмежуючись, текстові матеріали, зображення, коментарі) користувачами на Сайті.

Договір викладено в стандартній і незмінній для всіх формі. Підтвердженням укладення Договору є використання Сайту.

У разі незгоди зі змістом Договору або окремих його положень просимо вас покинути Сайт.

Для отримання повного доступу до всіх матеріалів сайту користувачеві необхідно придбати підписку відповідно до умов Публічного договору https://advice.telegazeta.com.ua/

Загальна інформація

Договір регулює умови використання Сайту і може бути змінений Керуючим веб-сайтами без будь-якого попереднього повідомлення.

На Сайті можуть бути додатково встановлені умови використання окремих ресурсів, контенту, політики конфіденційності та захисту персональних даних та ін.

Якщо Користувач не згоден з Договором, то не може користуватися Сайтом.

Керуючий веб-сайтами повідомляє, що через Сайт можна отримати доступ до інших ресурсів (сайтів) в мережі Інтернет. Керуючий веб-сайтами не має ніякого контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик.

Керуючий веб-сайтами намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту Сайту, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

Контент Сайту не може бути використаний третіми особами для публічного перегляду і в комерційних цілях, без письмової згоди Керуючим веб-сайтами або власника контенту.

Користувач користується Сайтом виключно на власний ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, заподіяні його комп’ютеру та даними. Керуючий веб-сайтами не несе відповідальності за невідповідність Сайту цілям користувача.

Предмет

Вся інформація Сайту, є предметом Договору і власністю (використовуваним активом/об’єктом) Керуючиого веб-сайтами, якщо інше не зазначено на Сайті.

Права Керуючого веб-сайтами

Керуючий веб-сайтами та/або редакція сайту (далі – Редакція) мають право додавати, змінювати, видаляти, доповнювати матеріали і структуру Сайту, у будь-який час закрити Сайт (або розділ Сайту), без попереднього повідомлення Користувача.

Використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень.

Переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на її думку, вони стосуються відповідної тематики.

Видаляти повідомлення та коментарі користувача, якщо вони суперечать умовам Договору та нормам чинного законодавства України.

Використовувати надані Користувачем об’єкти права інтелектуальної власності на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіка, інше.

Заблокувати акаунт (обліковий запис) Користувача на Сайті, у разі порушень умов Договору.

Видалити будь-який контент без пояснення причин, у разі порушень чинного законодавства України, умов Договору та/або інших правил користування Сайтом.

У будь-який час закрити будь-який ресурс Сайту як з, так і без попереднього повідомлення користувача. У такому випадку Керуючий веб-сайтами не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.

Користувач

Користувач може створювати власні текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу відповідної тематики опублікованої інформації. Керуючий веб-сайтами надає Користувачу можливість брати участь в дискусіях на Сайті. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, вказавши ваші ідентифікаційні дані, у будь-якій соціальній мережі, в мережі Інтернет, або будь-яке зображення, або фотографія, стає надбанням громадськості і може бути використана Керуючим веб-сайтами в рекламних або комерційних цілях, в будь-яких засобах масової інформації, Інтернет-сайтах або інших джерелах інформації.

Користувач приймаючи участь в дискусії на Сайті погоджується, що будь-яка особиста інформація, надана Користувачем, може бути прочитана, зібрана або використана іншими користувачами цих послуг або Керуючим веб-сайтами, і може бути використана для розсилки інформаційних повідомлень. Керуючий веб-сайтами не несе відповідальність за особисту інформацію, яку Користувач надає в коментарях і не зобов’язана публікувати, видаляти або редагувати будь-який з коментарів Користувача.

Якщо Користувач рекомендує будь-який матеріал або сервіс Сайту в Facebook, Twitter або в іншому сервісі в мережі Інтернет, то такі дії регулюються Політикою конфіденційності (або документом з іншою назвою, який регулює права і обов’язки сторін) Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет. Керуючий веб-сайтами не відслідковує і не зберігає записи таких дій.

Приймаючи Договір, користувач розуміє і погоджується, що безкоштовно передає Керуючому веб-сайтами невиключні права інтелектуальної власності на об’єкти, які розміщуються ним на Сайті: право на використання творів, статей, коментарів, фотографій, відео, графіки інших об’єктів права інтелектуальної власності (далі, для зручності – твір) і невиключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами; дає Керуючому веб-сайтами право самостійно використовувати та/або дозволяти або забороняти: відтворення творів; публічне виконання і публічне сповіщення творів; публічну демонстрацію і публічний показ; будь-яке повторне оприлюднення творів, якщо воно здійснюється іншою організацією, ніж та, що здійснила перше оприлюднення; переклади творів; переробки, адаптації та інші подібні зміни творів; включення творів як складових частин до збірників, антологій, енциклопедій тощо; розповсюдження творів шляхом першого продажу, відчуження іншим способом або шляхом здавання в майновий найм чи у прокат та шляхом іншої передачі до першого продажу примірників твору; подання своїх творів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до творів з будь-якого місця і в будь-який час за їх власним вибором; здавання в найм та (або) комерційний прокат після першого продажу, відчуження іншим способом оригіналу або примірників творів, у тому числі у формі, яку зчитує комп’ютер; імпорт примірників творів.

Користувачу забороняється:

Використовувати матеріали, розміщені на Сайті, способом, який може перешкодити нормальному функціонуванню Сайту;

Реєструватися на Сайті як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або з іншими організаціями; передавати реєстраційні дані іншим особам;

Намагатися будь-яким способом, в тому числі шляхом підбору пароля, злому або інших дій отримувати доступ до чужих логінів і паролів;

Використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами, розміщувати будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;

Передавати свої реєстраційні дані іншим особам;

Заборони і відповідальність

На Сайті заборонено розміщувати і поширювати:

  • заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади;
  • заклики про розподіл меж території або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
  • заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розпалювання збройного конфлікту, або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння;
  • матеріали, які є незаконними, шкідливими, що ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також нецензурні вирази і матеріали і висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру;
  • матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру, розміщення яких не погоджено з Керуючим веб-сайтами;
  • об’єкти інтелектуальної власності, без наявності дозволу на публічне розміщення (сповіщення) або їх поширення;
  • матеріали, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування, або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет;
  • персональні дані інших користувачів;
  • матеріали, зміст та/або поширення яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного законодавства;
  • інформацію комерційного або конфіденційного характеру, яка заборонена до публікації.

Користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщує на Сайті.

У разі виявлення фактів несанкціонованого використання матеріалів Сайту, Користувач повинен якомога швидше повідомити про це Редакцію Сайту.

У разі пред’явлення до Керуючого веб-сайтами претензій з боку третіх осіб, у зв’язку з інформацією, що розміщується користувачем на Сайті, користувач зобов’язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати та вирішити усі суперечки з особами, які звернулися з претензіями, а також відшкодувати понесені Керуючим веб-сайтами збитки в повному обсязі.

Модерування інтерактивних ресурсів на Сайті (коментарі, форуми, блоги) здійснюється за принципом постмодерації – повідомлення спочатку додаються, а потім перевіряються модераторами.

Якщо модератор вважає, що текст порушує Правила користування сайтом або Договір, він має право видалити його.

Умови використання матеріалів сайту

Сайт містить текстові та фото-відео матеріали, які є об’єктами авторського права і підлягають охороні.

Матеріали, розміщені на Сайті, можуть використовуватися (поширюватися і перепубліковуватися) іншими ЗМІ або Інтернет-виданнями, при умові встановлення гіперпосилання на джерело інформації з Сайту.

Матеріали, в тексті (після тексту) яких міститься заборона на повну републікацію (передрук, копіювання, відтворення або інше використання), або матеріали доступ до яких є платним, дозволяється використовувати частково. Обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту. Таке часткове використання дозволяється виключно за наявності гіперпосилання в кінці текстових матеріалів з підписом: «Повну версію читайте на telegazeta.com.ua».

При використанні матеріалів Сайту – обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Гіперпосилання має бути розміщено в будь-якому випадку використання матеріалів Сайту і повинно бути розміщено в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.

При усному цитуванні матеріалів з Сайту обов’язкове усне посилання (для телерадіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення гіперпосилання під фото на сайт advice.telegazeta.com.ua / ПІБ Автора. Будь-які зміни фотоматеріалів, у тому числі адаптація, ретушування тощо не дозволяються.

Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті, що належать третім особам.

Інформація, розміщена на Сайті в місцях, відведених для реклами та/або розміщена на Сайті під позначенням «реклама, PR, спецпроект, позиція, новини компаній» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

Умови розміщення авторських матеріалів на сайті

Під Авторськими матеріалами розуміються будь які текстові, графічні або інші подібні об’єкти авторського права, які надсилаються на електронну поштову адресу Керуючого веб-сайтами: starobelsk@telegazeta.com.ua. Користувач гарантує, що є автором надісланого матеріалу та/або не порушує прав інших осіб, надсилаючи матеріали Керуючому веб-сайтами.

Користувач гарантує, що всі авторські матеріали є ексклюзивними і не публікувалися раніше, а також не перебувають на розгляді для публікації на інших інформаційних ресурсах в мережі інтернет, а також в друкованих ЗМІ.

Користувач погоджується, що надання Авторських матеріалів Керуючому веб-сайтами прирівнюється до підтвердження факту, що Користувач:

Розповсюджує Авторські матеріали на законних підставах, передбачених Цивільним кодексом України, Законом України «Про авторське право та суміжні права» та відповідно до інших вимог законодавства України, в тому числі щодо прав на знаки для товарів та послуг (торгівельні марки), комерційні найменування, прав на використання імен фізичних або найменування юридичних осіб, а також на предмет достовірності інформації.

Надає Керуючому веб-сайтами невиключні авторські права, у вигляді прав на: оприлюднення та/або опублікування Авторських матеріалів у друкованному виданні «ТЕЛЕгазета Старобільськ» та/або на сайті advice.telegazeta.com.ua, без будь-якого попереднього погодження такої публікації; редагування Авторських матеріалів, без спотворення їх фактичного змісту; зберігання Авторських матеріалів на електронних, паперових або інших носіях; передачу Авторських матеріалів третім особам, обумовлену необхідністю вчинення дій для випуску друкованного видання; просування Авторських матеріалів, розміщених на сайті advice.telegazeta.com.ua за допомогою соціальних мереж або інших подібних сервісів.

Автор гарантує що передані матеріали не будуть публікуватися автором на інших інформаційних ресурсах в мережі інтернет, а також в інших друкованих ЗМІ.

Не заперечує, що Керуючий веб-сайтами проводить відбір Авторських матеріалів для публікації на власний розсуд та не гарантує Користувачу публікацію Авторських матеріалів взагалі, так і публікацію Авторських матеріалів у конкретний строк або у конкретному випуску газети.

Керуючий веб-сайтами після проведеного відбору авторських матеріалів залишає за собою право відмовити автору в публікації авторських матеріалів без пояснення причин.

Керуючий веб-сайтами не несе жодної відповідальності перед третіми особами за зміст Авторських матеріалів. Всі збитки Керуючого веб-сайтами, завдані у зв’язку із неправомірністю змісту Авторських матеріалів, мають бути відшкодовані автором відповідного матеріалу.

Користувач погоджується, що Керуючий веб-сайтами має право на редагування Авторських матеріалів (форматування тексту, включення приміток, пояснень, та інші подібні зміни), не спотворюючи при цьому змісту Авторських матеріалів.

Факт надсилання Авторських матеріалів на електронну адресу Керуючого веб-сайтами є згодою на використання, обробку та зберігання Керуючим веб-сайтами будь-яких персональних даних, що містяться у такому електронному повідомленні, а також на передачу авторських прав визначених у Порядку.

Користувач погоджується, що ознайомився із Політикою конфіденційності за посиланням https://advice.telegazeta.com.ua/privacy-policy/ та приймає її без жодних зауважень.

Погоджуючись з умовами цього Договору, користувач дає свою згоду на отримання повідомлень, що містять інформацію про умови платної підписки, спеціальні пропозиції. Повідомлення направляються користувачеві за допомогою соціальних мереж, електронних листів, смс-повідомлень або телефонного зв’язку.

Користувач також приймає політику використання файлів cookies, використовувану на сайті https://advice.telegazeta.com.ua

Цей договір є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та договором приєднання відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України для невизначеного кола осіб, що користуються сайтом.