Корисні поради на кожен день


Що може смартфон – кілька цікавих фішок

Що може смартфон – кілька цікавих фішок

Смартфони вже давно перестали бути лише засобом зв’язку. Сьогодні це потужні багатофункціональні пристрої, здатні виконувати різноманітні завдання. Вони легко можуть замінити банківські картки, ігрові консолі та фотоапарати. На які функції слід звернути увагу?

Нейронна мережа в камері смартфона і не лише

При виготовленні смартфонів ІІ використовується різними виробниками, включаючи Apple. Завдяки його застосуванню можна значно покращити якість знімків та виконувати інші завдання. Якщо купити iPhone 16 Pro Max, Айфон Плюс або інший сучасний гаджет, це можна переконатися.

Нейронки, які найбільше сподобалися користувачам:

  1. Notta. Програма дозволяє перетворювати мову на текст у режимі реального часу. З його допомогою можна розшифровувати лекції чи подкасти. Штучний інтелект чудово справляється з інтерв’ю та особистими голосовими нотатками. Програма підтримує кілька мов, що робить її популярною не лише в Україні, а й інших країнах.
  2. ChatGPT. Оптимальний варіант для створення текстів та постів у соціальні мережі. Працювати з програмою легко завдяки простому дизайну. Якщо трохи постаратися, можна налаштувати чат під себе.
  3. Google Assistant. Він допоможе знайти потрібну інформацію, відповість на запитання, здійснить дзвінок, надішле повідомлення, збудує маршрут і налаштує нагадування. Додаток не новий, але регулярно вдосконалюється.

Також є й інші помічники: Alexa, Кортана та інші.

Камери із зумом – вони нічим не відрізняються від професійної оптики

Оптичний зум дозволяє збільшувати зображення, не збільшуючи пікселі. В результаті картинки залишаються чіткими, не розпливчастими. Завдяки цій функції можна отримувати якісні знімки навіть за умов недостатнього освітлення, і вони не потребують додаткової обробки.

Якщо порівняти оптичний зум із цифровим, то використання першого менш енерговитратне.

Захист даних та бездротові технології

Виробники подбали про те, щоб захист був на найвищому рівні:

  • ультразвукові сканери відбитків (у Samsung та iPhone) працюють швидше та точніше;
  • розпізнавання особи з 3D-картою (Face ID в iPhone);
  • захищені чіпи (Apple Secure Enclave, Samsung Knox) ​​шифрують дані таким чином, що навіть зламування системи не дає доступу до паролів і платежів.

Що стосується бездротових технологій, то виробники впровадили зворотну зарядку (PowerShare в Samsung, MagSafe Battery в iPhone), що дозволяє заряджати годинник або навушники прямо від телефону.

Bluetooth 5.3 и LE Audio — это улучшенное качество звука в беспроводных наушниках и  уменьшенное энергопотребление.

Всі ці цікаві фішки створені для того, щоб полегшити життя користувачам та вивести електронні пристрої на новий рівень.
Джерело: сайт skay.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *