Корисні поради на кожен день


Кращі виробники велосипедів: кого обрати

Кращі виробники велосипедів

Велосипедна промисловість постійно розвивається, а з нею з’являються нові виробники, які змагаються за те, щоб стати найкращими в своїй галузі. У цій статті ми розглянемо, які кращі виробники велосипедів представлені на ринку та в чому переваги їх продукції.

Кращі виробники велосипедів: перелік компаній

Trek Bicycle Corporation

Trek Bicycle Corporation – один з найбільш впливових виробників велосипедів у світі. Компанія, заснована у 1976 році, славиться своїми інноваційними технологіями та високою якістю велосипедів. Trek володіє великою кількістю патентів, що свідчить про їхню постійну роботу над вдосконаленням своїх моделей. Компанія виробляє велосипеди різних типів – від шосейних і гірських до електричних велосипедів, що задовольняють потреби різних клієнтів.

Specialized Bicycle Components

Specialized – це ще один популярний виробник велосипедів, відомий своєю спрямованістю на інновації. Компанія була заснована у 1974 році і з тих пір виробляє високоякісні велосипеди для різних видів їзди. Specialized відома своїми технологіями, такими як Body Geometry, що забезпечує комфорт та ефективність катання. Компанія також активно працює над розробкою електричних велосипедів, що робить їх більш доступними для широкої аудиторії.

Giant Manufacturing Co. Ltd.

Giant – тайванський виробник велосипедів, який заснувався у 1972 році. Компанія широко відома своєю інженерною експертизою та великим асортиментом моделей велосипедів для всіх типів катання. Giant є одним з найбільших виробників велосипедів у світі і відомий своєю надійністю та високою якістю продукції. Компанія також активно співпрацює зі своїми професійними велосипедистами для вдосконалення своїх моделей та технологій.

Cannondale

Cannondale – американський виробник велосипедів, який відомий своїми інноваціями та сміливим дизайном. Компанія була заснована у 1971 році і виробляє широкий спектр велосипедів, включаючи шосейні, гірські, електричні та громадські моделі. Cannondale відрізняється своєю унікальною технологією рами, використовуючи алюмінієві сплави та вуглецеві волокна для досягнення оптимальної міцності та легкості.

Американські байки Cannondale завжди входять до топ-3 будь-якого рейтингу найкращих велосипедів. Це обумовлено оптимальним балансом між високою якістю складання, інноваційними матеріалами та елегантним дизайном. Як результат – велосипеди компанії мають відмінні технічні характеристики при відносно демократичній ціні.

Переваги бренду Cannondale

Перші моделі цієї торгової марки надійшли до масового продажу в 70-х роках. Оскільки компанії вдалося потрапити у потреби цільового покупця на той час, вона майже відразу стала комерційно успішною. Паралельно з асортиментом зростала і популярність бренду – кожен другий американець вибирав велосипеди цієї торгової марки.

Якщо говорити про технічні особливості байків бренду, то вони відрізняються:

 • полегшеними карбоновими або алюмінієвими рамами, виготовленими за унікальною технологією CAAD;
 • посиленими амортизаційними вилками Lefty;
 • унікальні в рамках усього світового сегмента шатуни порожнистого типу.

Незалежно від класу, Cannondale – це аеродинамічні байки, які також можна описати на надійні, легкі та динамічні.

Модельний ряд велосипедів Cannondale

Виробник пропонує покупцям такі різновиди байків:

 • туристичні, які також можна використовувати для їзди бездоріжжям;
 • шосейні, орієнтовані на їзду по рівних поверхнях, якісному асфальту. Байки такого типу загалом розраховані на їзду на великі відстані (SuperSix EVO, CAAD12);
 • гірські, що відрізняються посиленою трансмісією. Зазвичай виготовлення рами таких найменувань використовується легкосплавний сплав алюмінію;
 • дитячі, модельний ряд яких передбачає колеса різного діаметра, що дозволяє підібрати оптимальну модель під будь-який вік. У байків даного типу передбачений посилений проектор та гальмівна система підвищеного комфорту;
 • жіночі з характерним типом рами, призначені для зручної їзди містом.

Merida Bikes

Merida – тайванський виробник велосипедів, який заснований у 1972 році. Компанія спеціалізується на виробництві велосипедів для гірського катання, шосейного катання та електричних велосипедів. Merida відома своєю прогресивною технологією та дослідницьким підходом до розробки нових моделей. Компанія також співпрацює з відомими професіоналами, щоб тестувати та вдосконалювати свої велосипеди.

TRINX

TRINX – один із провідних тайванських виробників велосипедів, продукція якого користується широкою популярністю на ринку. Бренд було засновано 1992 року. Протягом перших десяти років його основними ринками збуту виступали Філіппіни, Тайвань та Іран. Нині його продукція доступна широкого споживача у світі.

Особливості велосипедів TRINX

Дизайн кожної моделі велосипедів цього бренду розробляє італійська компанія, тому вони відповідають духу часу та виглядають досить ефектно. Але головна причина попиту на них – у відмінній якості деталей та загального складання. Виробник використовує запчастини від японської марки Shimano. Вони відрізняються підвищеною міцністю, стійкістю до передчасного зносу та гарним експлуатаційним ресурсом.

Компанія постійно вдосконалює модельний ряд і технологію виробництва, і щорічні обсяги продукції, що випускається, перевищують 1,2 мільйона.

Модельний ряд TRINX

Компанія випускає такі різновиди велосипедів:

 • гірські – одно- або двопідвісні найменування, призначені для їзди в рамках повного бездоріжжя;
 • шосейні, що дозволяють розігнати велику швидкість їзди, але потребують достатньо якісного покриття;
 • жіночі, що відрізняються відповідною конструкцією рами;
 • підліткові та дитячі, головна особливість яких полягає у компактних розмірах;
 • складні, які стануть практичним рішенням для мешканців мегаполісу;
 • міні-велосипеди, у яких передбачено зменшені діаметром колеса;
 • електричні моделі, що оснащені приводом.

Bergamont

Bergamont – німецький виробник велосипедів, головна перевага яких полягає у винятковій якості матеріалів та складання загалом. Заснована в 1993 році в Гамбурзі, компанія спочатку орієнтувалася лише на обслуговування та ремонт велосипедів. Але поступово вона розширила матеріальну базу та зайнялася розробкою велосипедів, які могли б довго переносити робочі навантаження.

Особливості велосипедів Bergamont

Основний плюс продукції бренду – у бездоганній якості кожного робочого вузла: від рами до колісної частини та гальмівної системи. У 2017 році компанія стала активно співпрацювати у промисловому гіганті Scott, перемістивши на її заводи свої виробничі потужності. В результаті такої колаборації вдалося підвищити надійність конструкції в цілому, що особливо важливо для професійної категорії велосипедів.

Рами двопідвісних мотоциклів проектуються за допомогою інноваційного програмного забезпечення на базі технічного університету Hamburg-Harburg. ПЗ дозволяє імітувати потенційне навантаження на конфігурацію, що припадає в процесі їзди, екстремально різкого гальмування або виконання трюків. Зібрані прототипи проходять кілька етапів лабораторного тестування, що передбачає перевірку їхньої міцності при динамічних та статичних типах навантаження. Готові рами завжди варяться виключно ручним способом.

Переваги велосипедів Bergamont

Перевагами байків даного виробника вважаються:

 • використання у виготовленні велосипедів легкосплавних марок алюмінію, що гарантує відмінну міцність конструкції;
 • шестишарове фарбування рами порошковим складом забезпечує металу підвищену стійкість до корозії та в цілому відмінний зовнішній вигляд;
 • складання коліс здійснюється на основі внутрішньої німецької сертифікації;
 • використання комплектуючих німецького бренду Shimano, який славиться відмінною якістю своєї продукції, її функціональністю та практичністю.
 • великий вибір велосипедів різного призначення, які підходять для траси, міста чи бездоріжжя.

Єдиним умовним недоліком велосипедів цього бренду вважається їхня досить висока ціна, але вона повністю окупається їхньою довговічністю.

Кращі виробники велосипедів – це лідери у своєму сегменті, які пропонують ринку якісну, сучасну та безпечну продукцію, розраховану на роки активного користування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *