Корисні поради на кожен день


Кулер для води ціна, кулер настільний Дніпро


Сьогодні все більшої популярності набуває дотримання здорового способу життя, зокрема, виховання у собі звичок правильного харчування, регулювання часу відпочинку та сну, а також підтримка водного балансу організму. Кожен із цих факторів відображується на загальному стані нашого здоров’я та самопочутті, тому й стають такими популярними. 

Як добре, що для прихильників здорового способу життя сьогодні існує безліч підказок та вказівок, які допоможуть правильно, а головне – без шкоди для здоров’я привчати себе до корисних звичок. Наприклад, щоб навчитися правильно харчуватися можна звернутися до спеціалістів – дієтолога чи нутриціолога; зменшити час проведення в гаджетах допоможуть функції контролю та режим сну; пити корисну воду, яка буде мати перелік всіх необхідних мікрокомпонентів допоможе послуга доставки води.

Зручне користування бутлями з водою

Постійні користувачі бутильованої води знають, що найкращий спосіб набрати склянку води з тари – це скористатися настільним кулером Дніпро для води. Це найпростіше обладнання, яке може виконувати виключно функцію подачі рідини, а також додаткові – підігрів/охолодження. Настільний кулер – це один з двох різновидів обладнання, адже існує ще більш функціональний його брат – підлоговий кулер. Ціна кулера для води залежить від можливостей та розмірів. Так, настільні є більш практичними та дешевшими, проте мають мінімальну кількість вбудованих функцій. 

Не залежно від виду обладнання, всі прилади дозволяють завантажувати тару об’ємом 19 літрів та є стандартними. Тобто, підходять для будь-яких горловин бутильованих вод. Дуже зручно, коли магазин, у якому ви замовляєте воду додому реалізує також кулери для води. Саме таким є інтернет-магазин найсмачнішої питної води в Дніпрі ТМ «Н2О». 

Що має входити до складу корисної води?

Напевно кожна господиня звертала увагу, що вода по-різному впливає на смак страв та й сам процес приготування. Мало хто здогадується, що навіть час нагрівання води змінюється залежно від сольового складу. Для прикладу, дистильована рідина у порівнянні з морською закипає на 60-100 с швидше. А тепер уявіть, як мінеральний вміст відображається на нашому здоров’ї? 

Для того, щоб всі процеси в організмі працювали злагоджено, а тіло отримувало максимальну користь від питної води важливо знати, що має входити до складу поживної води. Купуючи воду, зверніть увагу на такі показники:

  • Рівень кислотності (рН) – у межах 6,5-8,5
  • Сухий залишок (мінеральний склад) – до 1000 мг/л
  • Сульфати, хлориди – не більше 250 мг/л
  • Нітрати, залізо, аміак – відсутні

 Відтепер не потрібно щоразу шукати корисну питну воду. Разом із ТМ «Н2О» ви зможете щоденно пити не лише смачну, а й корисну воду, яка також рекомендується малечі. 

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *