Корисні поради на кожен день


Переклад текстів для бізнесу: підкорюй EVEREST досягнень!

Переклад текстів для бізнесу

Щодня замовники певних категорій стикаються з необхідністю точного перекладу текстів, документів, іноземних слів. Однак, коли йдеться про бізнес, переклад грає особливо важливу роль. Спеціалізований переклад, спрямований на передачу інформації та контексту, що мають пряме відношення до ділової сфери, називається переклад для бізнесу

Де замовити переклад текстів для бізнесу

Грамотний переклад дозволяє уникнути непорозумінь та уточнень у процесі ділового спілкування. Усього кілька помилок можуть призвести до неправильного розуміння умов контракту або технічної специфікації. Досить часто це стає причиною серйозних фінансових втрат.

Замовникам рекомендується звернутися до бюро перекладів «Еверест». Бюро пропонує послуги перекладу складних технічних або юридичних текстів; переклади різними мовами та засвідчення печаткою. Фахівці бюро виконують замовлення вчасно та використовують сучасне програмне забезпечення Trados для точного перекладу. Команда перекладачів бюро має великий досвід роботи з найскладнішими матеріалами – формулами, таблицями та специфічною термінологією.

Бюро надає послуги персонального менеджера, який допоможе контролювати проект та переконатися у високій якості перекладу. Для нових клієнтів передбачена можливість оцінити якість послуг попередньо: перші 900 символів перекладу – безкоштовно!

Які тексти беруться до роботи

Алгоритм роботи перекладачів ґрунтується на комплексному підході до кожного проекту, що гарантує точний, змістовний переклад будь-яких текстів. Команда професіоналів готова виконати переклад будь-яких документів: 

 • фінансових звітів;
 • маркетингових матеріалів;
 • бізнес-планів
 • ділового листування;
 • товарних каталогів;
 • сторінок сайтів, мобільних додатків;
 • ліцензій та багато іншого.

Довгострокова співпраця з бюро перекладів ЕВЕРЕСТ дозволяє замовникам отримати влучні перекази за вигідними умовами. Вартість перекладу для бізнесу залежить від складності тексту, обсягу робіт та термінів виконання. 

EVEREST: переваги співпраці

Перевагою взаємодії з фахівцями є індивідуальний підхід до кожного клієнта, що сприяє задоволенню потреб замовника. Звертаючись до бюро перекладів EVEREST, клієнти отримують:

 • якісний переклад з урахуванням усіх вимог та дотриманням термінів;
 • індивідуальний підхід до кожного проекту;
 • можливість довгострокової співпраці;
 • гарантію конфіденційності, точності перекладу.

Перед співпрацею рекомендуємо ознайомитися з відгуками задоволених клієнтів на офіційному сайті. 

Отже, звертаючись до бюро перекладів Еверест, замовники отримують професійний переклад для бізнесу з урахуванням усіх вимог та дотримання термінів. Завжди краще рішення – звернутися до фахівців для успішного розвитку міжнародного бізнесу та розширення географії діяльності компанії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *