Корисні поради на кожен день


Тканинні ролети – практичність та надійність

Тканинні ролети

Як захиститись від сонця? Влітку це особливо актуальне питання, яке цікавить власників приватних будинків та квартир. Для створення затишної обстановки в приміщеннях рекомендуємо звернути увагу на тканинні ролети. Це світлозахисні пристрої, що складаються з полотна, валу та механізму, за допомогою якого регулюється рівень освітлення в кімнатах. Щоб Ви зрозуміли, в чому полягають переваги тканинних ролет, ми написали цікаву статтю. Ознайомтесь з корисною інформацією та зробіть висновки.    

Різновиди тканинних ролет

Спочатку розповімо про те, які тканинні ролети представлені у продажу. Існують деякі конструктивні особливості, через які сонцезахисні системи розділяють на два види: відкриті та закриті. 

В чому між ними різниця? Ролети відкритого типу особливі тим, що вал, на який намотується полотно, нічим не прикривається. Це бюджетний варіант, оскільки тканинні ролети мають просту конструкцію та продаються за прийнятною ціною. 

Тканинні ролети закритого типу – унікальні системи, в яких використовується короб. Це додаткова перешкода для пилу та важливий елемент, що захищає робочий механізм від пошкоджень та від негативних зовнішніх факторів. До переваг систем закритого типу належить лаконічність, функціональність та естетика. Вартість сонцезахисних систем вища, але це себе повністю виправдовує.   

Особливості тканинних ролет

Чому варто замінити звичайні штори на сучасні світлозахисні пристрої? Є багато причин, серед яких назвемо наступні:

  • довговічність – тканинні ролети, виготовлені відповідно до стандартів, виконують свої функції протягом довгого часу. Термін експлуатації сонцезахисних систем складає мінімум 10 років; 
  • можливість виготовлення виробів на замовлення – потрібно лише зробити заміри вікон та оформити замовлення. Тканинні ролети виготовляються з точністю до мм. Щоб не виникали проблеми, краще викликати замірника додому чи на об’єкт;
  • простота в експлуатації – рулонні штори легко відкриваються та закриваються. За бажання можна зафіксувати полотно на будь-якій висоті. Системи укомплектовуються різними механізмами управління: ланцюжок або електропривід та пульт дистанційного керування; 
  • оригінальність – тканинні ролети кардинально відрізняються від звичайних штор, що поступово виходять з моди. Сонцезахисні системи мають привабливий зовнішній вигляд та доповнюють інтер’єр.  

Рекомендації експертів щодо вибору тканинних ролет

Обираючи рулонні штори, скористайтесь нашими порадами. Звертайте увагу на основні критерії: колір, механізм управління та щільність тканини. Останній пункт особливо важливий. Вибір щільності тканини залежить від того, в якому приміщенні будуть використовуватись ролети. Для спальні підходить тканина блекаут. Це світлонепроникний матеріал, що має покращені експлуатаційні властивості. Тканинні ролети блекаут максимально блокують сонячне світло, зберігають тепло, частково зменшують вуличний шум та створюють обстановку, що налаштовує на сон і на відпочинок. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *