Корисні поради на кожен день


Чоловічі браслети – акцент на витривалість

Чоловічі браслети

Ювелірні бренди пропонують колекції не тільки жіночі але і чоловічі. Це зрозуміло, бо сучасні чоловіки теж обожнюють різні прикраси та аксесуари. Головне, щоб всі ці додаткові елементи були підібрані правильно. В такому випадку гарантований ефект гармонії в образі.

А оскільки вибір дуже великий як прикрас так і різних аксесуарів, то і підібрати коштовність на всі смаки і бюджети не проблема. А якщо виникають складнощі, консультанти УкрЗолото допоможуть розібратися з усіма нюансами чоловічого ювелірного етикету. Як показує практика, одним із найпопулярніших видів прикрас є чоловічі браслети https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/brasletu/f/dlia_koho-cholovikovi/. Безперечно, асортимент запропонованих моделей не такий неймовірно широкий як у випадку з жіночими колекціями, але все рівно моделей дуже багато і відрізняються вони за різними параметрами.

Золото, срібло, шкіра та навіть каучук

Чоловічі браслети в першу чергу відрізняються тим, що виготовляються з різних матеріалів. Якщо оцінити чоловічі колекції, то ви побачите моделі з:

  • Золота;
  • Срібла;
  • Натуральної шкіри;
  • Кераміки;
  • Каучуку.

Деякі моделі взагалі виконані шляхом поєднання різних металів та матеріалів. Наприклад, золоті браслети можуть відрізнятися за кольором бо їх виготовляють як з червоного золота чи жовтого так і з білого.Срібні моделі можуть бути покриті позолотою, родієм або чорнінням. Варіацій багато і це дозволяє підібрати модель на свій смак. До речі, браслет чоловічий – це ще і вдала ідея якщо треба підібрати класний презент. Головне, визначитися з матеріалом. Але це просто. Якщо людина яка має отримати подарунок віддає перевагу золоти ювелірним виробам, то і браслет краще підбирати з золотої колекції. Те саме стосується срібла, каучуку…

Браслети для чоловіків

Щодо фасонів в плані дизайну та декору, варіанти теж існують і чимало. Так майстри пропонують в тому числі браслети чоловічі з коштовним камінням. А головна особливість, яка відрізняє браслети чоловічі, які схожі на ланцюжки – це якраз техніка поєднання кілець або інших елементів в одну ланку. Бо в залежності від обраної техніки плетіння елементи в ланці можуть мати не тільки форму кола.

Всі чоловічі браслети виконуються в таких техніках плетіння, щоб витримувати активну експлуатацію і відрізняються міцністю. Застібка підбирається така, щоб гарантувати надійну фіксацію але при цьому бути простою у використанні.

Щодо вартості, то вона теж різна і залежить від металу чи матеріалу, який використовується для виготовлення прикраси, ваги екземпляру, складності виконання, мануфактури та навіть колекції. Але оскільки асортимент дуже різноманітний, то консультанти UkrZoloto впевнені, без покупки ніхто маркет не покине. Бо браслети чоловічі доступні на всі смаки і на всі бюджети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *