Корисні поради на кожен день


Найкращі портативні зарядні станції: топ виробників

Портативні зарядні станції

Портативна зарядна станція – єдине автономне джерело електроенергії, яке дозволено використовувати у квартирі. На відміну від генератора, вона не виробляє чадного газу, тому її можна встановити в закритому приміщенні, навіть в житловій кімнаті. Вона ергономічна, проста в користуванні та безпечна з точки зору ймовірності виникнення пожежі. В статі ми розберемо, які бренди випускають найкращі портативні зарядні станції та чому вважаються такими. Спираючись на досвід інших користувачів, вам буде простіше обрати модель під власні потреби.

Найкращі портативні зарядні станції бренду Ecoflow

Флагманом цього сегмента вважаються портативні зарядні станції бренду Ecoflow. Це світовий виробник, який спеціалізується на розробці портативних накопичувачів електроенергії, сонячних панелей та систем енергонезалежності. Зарядні станції Ecoflow вважаються найякіснішими в плані матеріалів, що лежать в їх основі. Їхніми плюсами також вважається:

 • можливість запитувати від однієї електростанції до 9 приладів;
 • наявність функції швидкої зарядки (до 80% рівня заряду за 1 годину при підключенні до мережі 220 V);
 • універсальність заряджання акумулятора: від побутової мережі, сонячної панелі або автомобільного прикурювача;
 • можливість підключення до електростанції потужних побутових приладів, наприклад фена.

Виробник випускає 2 лінійки портативних зарядних станцій:

 1. Ecoflow RIVER – моделі для побутового застосування.
 2. Ecoflow DELTA – станції, розраховані на підвищені експлуатаційні навантаження.

Ecoflow RIVER: особливості

Конкретні технічні показники залежить від конкретної модифікації, але загалом для цієї лінійки характерно покриття базових потреб, із якими може зіткнутися типовий споживач. Прискорену зарядку від 0 до 80% за 1 годину забезпечує технологія X-Stream. Це дозволяє повністю зарядити акумулятор станції у проміжках між тривалими відключеннями світла.

Усі апарати цієї лінійки мають чисту синусоїдальну вихідну потужність, що дозволяє підключати до них чутливу електроніку: смартфони та ноутбуки.

Традиційно потужність пристроїв, які можна підключати до портативних зарядних станцій, повинна бути не більше 1200 Вт. Але при увімкненому режимі X-Boost цей показник може збільшитись у кілька разів. Завдяки цьому до станції можна на короткий термін підключати потужну побутову техніку.

Ще один плюс цієї лінійки – до багатьох її апаратів можна під’єднати додаткову батарею. Це дозволить збільшити ємність акумулятора, наприклад, з 288 Вт-год до 576 Вт-год.

Відмінності лінійки Ecoflow DELTA

Моделі цієї лінійки призначені для потреб потужної професійної техніки. Місткість в 1260 Вт робить їх енергонакопичувачами, здатними запитувати весь будинок, офіс чи навіть невеличке підприємство. Це найкращі портативні зарядні станції на випадок інтенсивного експлуатаційного навантаження.

У 2022 році виробник удосконалив модельний ряд, випустивши на ринок новинку DELTA-2. На відміну від попередніх версій, вона працює на основі LiFePo4 акумуляторів, які наразі вважаються найкращим рішенням для резервного електропостачання. У порівнянні з літій-іонними, такі акумулятори відрізняються збільшеним циклом заряджання/розрядження. В середньому він становить 3000 циклів з втратою ємності в межах 20%. LiFePo4 акумулятори мають стабільну напругу та практично не залежать від показників струму розряду – вони віддають номінальну ємність за будь-яких показників. Окрема перевага DELTA-2 – у можливості керування станцією через Wi-fi підключення.

Переваги портативних зарядних станцій Ecoflow

Резюмуємо: основними відмінностями портативних зарядних станцій Ecoflow вважаються:

 • компактні розміри та невелика вага, що спрощує транспортування та зберігання;
 • тривалий термін служби – експлуатаційний ресурс 3000 циклів дозволяє користуватися портативною зарядною станцією не менше 7-10 років;
 • розширений функціонал та можливість керування зі смартфона;
 • швидка зарядка – найкращий показник 1,2 години до 100% серед усіх виробників;
 • великий вибір моделей будь-яких умов використання;
 • підключення зарядних станцій до автентичних сонячних панелей EcoFlow Solar Panel;
 • створення автономної системи «розумного будинку» на базі Smart Home Panel.

Що стосується недоліків, то портативні зарядні станції EcoFlow коштують достатньо дорого. Наприклад, одна з найпопілярніших побутових моделей EcoFlow River 2 Pro зараз коштує 44 000 грн.

Найкращі портативні зарядні станції BLUETTI

Ще один виробник, продукція якого заслуговує на увагу – BLUETTI. Це американський бренд, під яким випускаються не лише портативні зарядні станції, а й мобільні сонячні установки. Це другі за популярністю моделі портативних зарядних станцій в українського покупця.

Їх можна використовувати як в якості тимчасового, так і повноцінного автономного джерела електроживлення. Шляхом передачі високої якості струму, силові станції BLUETTI підходять для запитування мобільних пристроїв, побутової техніки, садового інструменту. Так само як і моделі EcoFlow, їх можна заряджати від мережі 220 V, автомобільного прикурювача на 12 V або сонячної панелі.

Багато хто зупиняється на силових станціях цієї торгової марки ще й через поширеність комплектуючих до них. За потреби користувач зможе знайти на ринку контролер, плату та будь-які інші елементи обладнання та замінити деталі, якій вийшли з ладу.

Якщо розглядати стандартну станцію BLUETTI, то вона зазвичай включає 3 розетки, в тому числі 1 євророзетку, мінімум 8 портів USB для підключення електронних девайсів. Цього достатньо для одночасного живлення смартфона, планшета, ноутбука, а також деяких малопотужних побутових приладів. Особливість портативних зарядних станцій цього бренду також полягає у наявності функції бездротової зарядки. Для цього на корпус виведені панелі, до яких необхідно прикласти телефон для заряджання.

Переваги портативних зарядних станцій BLUETTI

Плюси установок BLUETT:

 • використання LiFePo4 акумуляторів, розрахованих на 2500-3000 циклів заряду/розряду;
 • наявність інформаційного дисплея для відображення кількості підключених приладів та поточної ємності акумулятора;
 • декілька варіантів зарядки станції: через мережу 220 V, прикурювач та сонячні панелі;
 • широкий вибір моделей з різними показниками номінальної потужності та ємності акумулятора.

Якщо спиратися на відгуки споживачів, то один з основних недоліків апаратів цього бренду полягає у досить тривалій зарядці. Зазвичай вони потребують не менше 4 годин за умови зарядження від мережі 220 V.

Найкращі портативні зарядні станції Jackery

Закриває наш рейтинг продукція торгової марки Jackery. Виробник спеціалізується на випуску не тільки портативних зарядний станцій, але й комплектуючих до них. Модельний ряд Jackery включає установки, призначені для побутового використання, а також потужні професійні станції.

За функціональними можливостями, ємністю батареї та стійкістю до інтенсивної експлуатації вони нічим не поступаються продукції двох попередніх брендів. Переваги цих силових станцій:

 • можливість підключення до установок будь-якої чутливої ​​електроніки: смартфонів, планшетів, ноутбуків;
 • невелика вага та компактні розміри;
 • середній ресурс акумулятора – 2000 циклів заряду/розряду;
 • можливість заряду через мережу, прикурювач та сонячні панелі. Компанія виробляє власні сонячні панелі JackerySolarSaga, потужність яких становить 100 Вт. Вони стабільно працюють як в сонячну, так й похмуру погоду. Остання їх оновлення, а саме інтеграція технології MPPT, дозволяє збільшити енергоефективність на 24%;
 • більшість станції відразу комплектується сонячними панелями, що дозволяє зекономити. Це також дозволяє користуватися ними не тільки в дома під час підключенням енергопостачання, але й брати з собою на природу;
 • зручне зарядження – під час підключення станції до сонячної панелі вона може одночасно живити під’єднаний до неї електроприлад та заповнювати рівень заряду власного акумулятора;
 • міцний корпус, який добре витримує надмірне навантаження.

Основним недоліком станцій цього бренду вважається обмежений модельний ряд за показниками потужності Jackery. Але якщо потрібна стандартна модель для побутового користування, в асортименті ви легко знайдете необхідне рішення. Це найкращі портативні зарядні станції в пропорції «ціна/якість».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *